Preschool and Kindergarten 2 dla iPhone

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Przedszkole i Przedszkole 2: Zabawna i Edukacyjna Gra dla Dzieci

Przedszkole i przedszkole 2 przez RosiMosi LLC to zabawna i edukacyjna gra, która ma na celu nauczenie dzieci w wieku od 2 do 7 lat podstawowych pojęć, takich jak liczenie, sortowanie, litery, fonetyka, dodawanie i odejmowanie, pisownia i wiele innych. Dzięki swoim kolorowym animacjom, zabawnym efektom dźwiękowym i pomocnemu nagraniu głosowemu, ta gra doskonale sprawdza się w zabawie dzieci podczas nauki.

Gra zawiera 9 zupełnie nowych gier edukacyjnych, z różnymi tematami, a dwie gry są odblokowane za darmo w wersji darmowej. Pełną wersję można łatwo zakupić za pomocą zakupu w aplikacji. Gry zawarte w grze to: Kształty, Sortowanie, Wzory, Alfabet, Fonetyka, Pisownia, Liczenie, Dodawanie i Odejmowanie oraz Liczenie z pominięciem.

Przedszkole i przedszkole 2 jest łatwe w użyciu i może być grane samodzielnie przez dzieci lub z pomocą dorosłego. Ta gra jest idealna dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom interesujące i edukacyjne doświadczenie.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Preschool and Kindergarten 2 dla iPhone

• Płatność

• Po Polski
  • V 4.1

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Preschool and Kindergarten 2

Czy próbowałeś Preschool and Kindergarten 2? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.